Z mělnických vinic do skal a lesů Kokořínska

Rybaření

Harasov – Kokořínský důl

Rybaření - za poplatek a s respektováním rybářského řádu je povoleno na jezeře Harasov chytat kaprovité ryby systémem „chyť a pusť“. Pro více informací se ptejte na +420 603 401 999 či na info@harasov.eu .

Velký rybník Lhotka – Kokořínský důl

Součástí Velkého rybníka, mezi rybáři nazývaného Velká Lhotka je Pšovka,  která sem přitéká z rybníků na Štampachu a protéká velkou rákosovou plochou. Rybník je uměle vytvořená vodní plocha, která do krajiny dobře zapadá. Rybník spravují Lesy ČR, které vydávají povolení k rybolovu.

Rybí obsádku tvoří: candát, sumec, amur, kapr,  tolstolobik lín, cejn, okoun, štika a plotice. Žijí zde labutě, divoké kachny, volavky, slípky a silná populace žab.

Rybník Kačírek – Kokořínský důl

Na rybník před penzionem Milča prodávají v penzionu povolenky. Jedná se o neudržovanou a přirozeně zarybněnou tůň, která je dost mělká a zarostlá. V okolí je několik dalších rybníků soukromých i státních. Pro více informací kontaktuje správce rybníka - tel.: 605 509 578.

Liběchovský rybník

Soukromý revír Liběchovský rybník leží ve Středočeském kraji, nedaleko města Liběchov a jen pár kilometrů od Mělníka. Soukromý revír Liběchovský rybník je malebný rybník, na kterém naleznete klid a pohodu. Liběchovský rybník je perfektně zarybněný nádhernými rybami a nabízí tak rybářům vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo Liběchovského rybníku je rozmanité a blahodárné. Okolo rybníku roste hustá vegetace. Navíc břehy okolo soukromého revíru Liběchovský rybník jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru Liběchovský rybník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Liběchovský rybník je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, jesetery a také dravce. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Web: facebook.com/SportovnirybolovRybarstvivLibechove

Telefon: 777 071 718, 739 027 157

Rybářství v Liběchově - MARTIN HNILICA s.r.o.

Pro rybáře provozující sportovní rybolov se nachází možnost na Liběchovském rybníku, který se nachází přímo v areálu rybářství.  Povolenku k lovu lze zakoupit přímo na místě na prodejně.

Rybářství se nachází nedaleko Mělníka v obci Liběchov. Je napájeno zdejším pramenem a potokem zvaným Liběchovka.

V současné době je chov zaměřen především na sivena amerického a pstruha duhového, okrajově na chov násad a jezírkových ryb např: lín obecný, zlatý karas, okoun říční, některé druhy jeseterů…

Revír 411 155 - Labe 17 A - jezero Lhota tvoří:

Části revíru jsou nově označeny číslem podrevíru. Je povinností lovícího zaznamenat do přehledu o úlovcích o pořadové číslo podrevíru. Zavážení či zaplavávání nástrah a návnad je zakázáno.

Na nádrži Lhota je v letních měsících povinnost dodržovat pravidla rekreačního provozního řádu. Na nádrži Lhota - v době provozování koupaliště (v činnosti jsou pokladny), je na celém jezeře zákaz lovu ryb. V celém areálu je zákaz jízdy všech motorových vozidel. Zavážení bóje na sumce se povoluje. Míry ryb jsou stanoveny: kapr 40 cm, štika 60 cm. Kapr nad 70 cm (včetně) se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do rybářského revíru, kde byl uloven.

Rybářské revíry v okolí Mělníka

10,4 km - LABE 14 - MP
10,3 km - LABE 14 A - MP
12,7 km - VLTAVA 1 - MP
10,4 km - Labe 13 - MP
10,2 km - Liběchovský potok - MP 
5,6 km - Pšovka 1 - P
10,2 km - Liběchovský potok 2 - P

Soukromé revíry v okolí

16,8 km - Vltava 1A Chramostek
16,8 km - Chramostek