Termín konání:
Adresa: Klášterní 647 276 01 Mělník
Oblast: Mělnicko Kokořínsko
Typ akce: Sportovní akce

Hokejový klub HC Junior Mělník spolu s organizací Debra připravují na 7. září unikátní a jedinečnou charitativní akci na podporu lidí s nemocí motýlích křídel a mládežnického
sportu na Mělníku.

HC JUNIOR MĚLNÍK proti DEBRA HVĚZDNÝ TÝM SPORTOVNÍCH LEGEND A SPORTOVNÍ ODPOLEDNE PRO VŠECHNY DĚTI

Hokejový klub HC Junior Mělník spolu s organizací Debra připravují na 7. září unikátní a jedinečnou charitativní akci na podporu lidí s nemocí motýlích křídel a mládežnického
sportu na Mělníku.

Hokejovou benefici, na které se utká mělnické „Áčko“ s řadou českých sportovních hvězd, zaštiťuje reprezentační obránce Michal Kempný. Hokejový Debra tým povede legendární fotbalista Karel Poborský. V jeho týmu se objeví další zvučná jména jako:
Vladimír Šmicer, Marek Židlický, Partik Eliáš, Jaroslav Bednář, Jaroslav Hlinka, Jiří Smejkal, Karel Pilař, Tomáš Vlasák, Lukáš Mensátor, Jaroslav Černý, Koreis Jakub, Kunštát Petr, Lukáš Musil.

V 16 hodin proběhne autogramiáda hráčů.

Během odpoledne bude probíhat prodej limitované edice hokejových puků, které můžete využít nejen pro podpisy hráčů, ale budou i slosovatelné o hodnotné ceny na večerním zápase.

Výtěžek ze vstupného půjde plně organizaci Debra ČR, která ji použije na rekonstrukci a modernizaci nemocničního pokoje pro děti s nemocí motýlích křídel. Akci osobně podpoří také patronka Debry paní Jitka Čvančarová.

Samotným zápasem českých reprezentantů netradičně provedou a okomentují přímo na stadionu Jiří Rejman a Jiří Hölzel.

Před večerním zápasem můžete s dětmi také navštívit zdarma odpolední sportovní program s hodnotnými výherními cenami na kole štěstí a můžete též ochutnat delikatesy od finalistů MasterChefa Betty & Vojtou.

Vstupné na zápas 300,- Kc. Děti do 8 let zdarma.
Děkujeme velmi, že věnujete tento finanční příspěvek na podporu péče dětí s velmi těžkou, bolestivou a vzácnou nemocí!

Více na www.hcjuniormelnik.cz
www.debra-cz.org