Nabízíme letní akce konané v červnu a červenci na Neratovicku.

1) NERA JAM 2024
 • 15. 6. 2024
 • v neratovickém skateparku a letním kině

https://www.facebook.com/events/1430394594242456?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

Co je NERA JAM?

Hip hopový festival s účastí mezinárodních hostů, který se bude konat v areálu skateparku a letního kina!

Na co se těšit?

 • Taneční soutěž přímo na skateparku
 • Djs, hudba & open mic pro hosty a veřejnost
 • Profesionální umělci před vašimi zraky vymalují areál uměleckým graffiti
 • Workshopy a diskuzní panely
 • Lokální foodtrucky s dobrým jídlem a pitím

Jedinečná možnost zažít všechny elementy hip hopové kultury na vlastní kůži. Program vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vstupné: zdarma

 

2) TERASA BLUES & FESTIVAL PIVA V NERATOVICÍCH
 • 22. 6. 2024
 • v parku před kinem

https://www.spoldum.cz/event/520147/terasa-blues-festival-piva-v-neratovicich

https://www.facebook.com/FestivalPivaNeratovice

Tradiční a osvědčené spojení mistrovské hudby a mistrovských produktů českých minipivovarů v příjemném prostředí neratovických Smetanových sadů. Neratovickým milovníkům jadrné hudby se letos představí například Thom Artway, Scooting Blues, The Bladderstones, St. JOHNNY + Matěj Ptaszek, Maxime Marsault, Meclopin Band a další účinkující. Skvělou hudbu doplní pestrá nabídka českých rodinných a minipivovarů a nebude chybět ani soutěž o nejoblíbenější pivovar a značku piva nebo závěrečné slosování hlasovacích karet. Zkrátka dost důvodů proč strávit čtvrtou červnovou sobotu v jednom z nejhezčích neratovických parků.

Vstupné: zdarma

 

3) MARC CAMOLETTI: A DO PYŽAM!
 • 25. 6. 2024
 • v amfiteátru letního kina

https://www.spoldum.cz/event/685285/marc-camoletti-a-do-pyzam

Hrají: Kateřina Brožová, Petr Vondráček, David Suchařípa, Vlasta Žehrová, Martin Hruška/ Zdeněk Vencl a Eva Čížkovská

Aby nenechal svoji milenku Brigitte v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji Bernard na venkov, kde pravidelně tráví víkendy se svojí ženou Jacqueline. A aby před ní ospravedlnil přítomnost své milenky, pozve na víkend také svého přítele Roberta, k jehož škodě ho má v úmyslu představit jako milence své milenky Brigitte... Jenže do domácnosti přichází i nová služka, která se ale jak naschvál též jmenuje Brigitte.... A kolotoč bláznivých situací je roztočen...

Brilantní komedie, která si neklade jiný cíl, než pobavit diváka. Kultivovaně oživuje neselhávající principy francouzské bulvární frašky. Autor má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku. Umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení, neobává se ani jiného druhu pikantérie.

Agentura Divinus Kateřiny Brožové

 

4) JAHMUSIC MEETING 2024
 • 28. 6. - 30. 6. 2024
 • Beach park Mlékojedy

https://www.facebook.com/events/966718738513684/

https://goout.net/cs/jahmusic-meeting-2024/szsfsdx/

Poslední červnový víkend, tedy 28. až 30. 6. 2024, bude JahMusic.net slavit v Beach Parku Mlékojedy.

V pátek večer zahrají v plážovém baru DJs Hundread, Syncro, Base z Lipska a další hosté. Těšit se bude možné na raggajungle, bass music i reggae a dub night plnou tance. V sobotu pak bude celý den muzika na pláži k nejrůznějším aktivitám od tanečního workshopu, nyabighi jam, reasoning circle nebo volejbalový turnaj o ceny. V sobotu večer pak reggae party, v rámci které zazpívá třeba jamajský Ras Zacharri, Fyahson Bantu z Keni, Sista Carmen za United Flavour a další hosté na mikrofonu a k tomu jugglings selektoři. Jako bonus organizátoři akce domluvili, že Beach park bude hudebně k dispozici až do nedělního podvečera, takže je možné očekávat i afterparty chillspot u vody. Více informací o akci je možné najít na webu pořadatele.

 

5) PRAŽSKÝ VÝBĚR
 • 19. 7. 2024
 • v amfiteátru letního kina

https://www.spoldum.cz/event/703718/prazsky-vyber

https://www.facebook.com/events/357710623285330/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

Největší rocková legenda v Neratovicích!

Jazz rock, punk rock, hard rock, progresivní rock, nová vlna - tak široký je žánrový záběr asi nejoblíbenější, po stránce instrumentálních schopností jednoznačně nejdokonalejší a zároveň i nejdiskutovanější kapely českého rocku vůbec. Muzikantská virtuozita, nepřeberné množství melodických, harmonických i aranžérských nápadů, neúprosně pulzující rytmika s nevšedními basovými figurami, úderné syntezátorové motivy a skvostné kytarové rify doplněné bizarními kostýmy, maskami, parukami.. To vše a mnohem víc charakterizuje hudbu Michala Kocába, Michala Pavlíčka, Viléma Čoka, Jiřího Hrubeše a Klaudia Kryšpína. Málo platné - Pražský výběr je prostě fenomén a jeho jednotliví členové nepřehlédnutelné umělecké osobnosti. Vždycky tvořili absolutní špičku hudebního dění u nás - ať už jako skupina nebo jako jednotliví instrumentalisté ve vlastních projektech. Obecenstvo je milovalo, režim nenáviděl. Ostatně film "Straka v hrsti", který o Výběru na začátku 80. let natočil nikdo menší než Juraj Herz, putoval okamžitě po svém vzniku do trezoru, stejně jako celá skupina o pár let později... Ale to už je příběh minulosti.

Ten příběh současný vám kultovní česká kapela nabídne při jedinečném a exkluzivním koncertu o letošních prázdninách v amfiteátru neratovického Letního kina.